Nosím pás cudnosti. Zkušenosti čtenářů i čtenářek!

30. listopadu 2009 v 22:13 | dg |  LÁSKA & SEX
Pás cudnosti je zařízení, který má zabraňovat sexuálnímu styku případně masturbaci (včetně prevence znásilnění). Může však sloužit i jako pomůcka při různých sexuálních praktikách. Existují jeho mužské i ženské varianty

Karel: Já ho nosím už tři měsíce. Pořídili jsme jej společně protože hodně cestuji a žena na mě žárlila. Teď je spokojená, nosí u sebe klíč a vše se doma uklidnilo. Řekl bych, že to i obohatilo náš sexuální život, protože já ji udělám cokoli, co ji uspokojí. Poslední dobou začala dělat s odemykáním drahoty, odemkne mě pouze když chce ona a nasazuje mi jej vždy, když nejsme spolu, prý abych nemohl masturbovat. A to i v případě, kdy jsme doma. Myslím, že ji to těší a moc se jí to líbí. S nošením problémy nejsou, pouze si musím hlídat víc hygienu pohlaví a na záchod mohu pouze vsedě.


Jitka: Příteli jsem ho pořídila před několika měsíci A musím říct, ze to docela proměnilo můj život - přítel ví, že toho, co chce, dosáhne jen když já budu chtít, a tak se snaží. Dělá prakticky všechny domácí práce, naučil se mě uspokojit orálně a dokonce si vzpomněl na výročí našeho seznámení (a to považuji takřka za zázrak :-)). Doporučuji každé žene!

Jája: Já jsem pás cudnosti musela nosit za trest, máma ho měla, aby mě zakázala masturbovat, musela jsem ho třeba i týden v kuse nosit...

Dan: Ano, já mám už 18-ti měsíční zkušenost z nošení pásu cudnosti. Tedy bytelný pás florentského typu 100 procent plnící svůj účel. Důvod? Prasklo mi několik bokových vztahů. Po dohodě chtěla mít žena jistotu, že se už nic takového nebude opakovat. Přistoupil jsem na to i jako na pokání, a abych ji uklidnil. Jsem teď fakticky každodenně uzamykaný... A situace se uklidnila...

Pás cudnosti pro dámy
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Co se ti vybaví při slově tkanička

španělská bota 43.2% (35)
šibenice 14.8% (12)
pohlavní orgán 42% (34)

Komentáře

1 Demencia Demencia | E-mail | Web | 17. února 2010 v 15:39 | Reagovat

Tak to je absolutně ta nejtrapnější věc, lidi nezlobte se na mě, ale když už člověk nemůže věřit někomu i po tom, co ho podvedl, ať vztah ukončí. Rozhodně bych na sebe tohle nikdy nenatáh, už jen z principu. Absolutní kravina, když už bych měl podvádět, tak za to většinou můžu já sám a pomoc bych si měl zase já sám. Takže trapné, lidi co to nosí jsou trapní a nemůžou si věřit. To když chtějí oba se přece musí poznat, to když jeden nechce jakbysmet. Čůrat v sedě? nevadí, ale stejně :-) OMG... vzpamatujte se a radši si kupte nějakou pořádnou hračku do postele než tohle

2 BezDemencie BezDemencie | 23. února 2010 v 21:45 | Reagovat

[1]: To je jinak, než jak to vyplynulo. Je to vlastně erotická hračka. Musí to být pro člověka trochu fetish, jinak do toho samozřejmě nejde. Tím, že to máš na sobě třeba i v práci, znamená to, že erotické hrátky trvají a víc se těšíš na večer. A to na fotce je víceméně hračka. Jsou i daleko nápadnější. :-)

3 cudnost cudnost | E-mail | Web | 17. března 2011 v 18:49 | Reagovat

Těch účelů proč ho nosit je víc. Třeba odvyknutí si od dennodenního sledování porna. Hlavně je to ale záležitost vztahů, ve kterých je žena dominantní a muž submisivní. Kdo takový není, nemusí tomu porozumět. Ať si přece každý dělá co chce a co se mu líbí. O tom to je. Mrkněte na www.cudnost.cz, odkaz v podpisu.

4 Kamila Kamila | E-mail | 17. června 2011 v 11:13 | Reagovat

Můj manžel se díky pásu cudnosti se stal zase milujícím a všímavým. Těd máme naše manželství zase plné sexu a užívám si ho mnohem více, neboť mám více možností jak kontrolovat jeho sex a svůj si více užívat. navíc má smůlu co se týče "nějakých bokovek" Jo a ještě je neocenitelné když něco neudělá, nebo něco pozapomene. Po pár dnech odříkání totiž udělá úplně všechno 8-)

5 Monika Monika | 17. června 2011 v 16:03 | Reagovat

Velice užitečná věc. Já měla dlouhotrvající problém v manželství a po rozvodu jsem zůstala sama s dvěma dětma. Manžel vymetal bary, honil ženské a stále vysedával před PC. Nakonec jsem prý za vše mohla já. Kvůli dětem jsem měli stále kamarádský vztah a opět jsme začali bydlet společně. Po čase to však opět začalo znova, takže dostal na výběr bud je pro něho přednější rodina nebo ať odejde. Sám přišel s nápadem, že bude nosit CB3000 a zpočátku jsem byla dost překvapená. Ale postupem času jsem zjistila, že není nic lepšího než tato věcička. Asi nemáme moc "normální" vztah, ale začala jsem si to užívat a teď si sama jezdím občas na víkendy s kamarádkama a manžel hlídá děti a vzorně se stará o domácnost. A doslova mě zbožnuje a věřte mě jeho péče je moc milá. Je to jako mít dálkové ovládání na muže ;-) a navíc mě to i začalo vzrušovat a nyní si to užívám mnohem více než dříve. Podrobnosti psát nebudu, ale rozhodně pokud Váš přítel dostane podobný nápad ho v tom podporujte, jen vyděláte. :-D

6 Kamila Kamila | 12. července 2011 v 22:46 | Reagovat

Já také hodnotím CB3000 jako skvělou věc.
Můj přítel také cestuje denně několik hodin autem a jednou mi zahnul se stopařkou, našla jsem pod sedadlem pánskou ochranu a potom se mi přiznal a řekl, že už bude hodný a sjedná nápravu.

Sám objednal CB3000 a s třesoucími prstíky jsem mu ho poprvé nasadila a uzamkla. Musel opravdu čůrat vsedě, už si na to po 8 měsících zvyknul.
Každý den mu pás cudnosti před sprchováním sundám a stojím u něj aby si ho nehonil. po sprchování mu jej gelem natřu a znovu uzamknu.

Nyní se mi dvoří a strašně ho mrzí jak mě podvedl. Nikdy jsem nevěřila, že bude tak poslušný.
Jednou za týden mu ho odemknu a dovolím mu, aby mě souložil. Teď je sex okořeněn nezměrnou touhou mého přítele, ale trvá mu tak 20 minut než se mu ztopoří, ani se nedivím, když má ten jeho pinďulím tak omezený prostor :-)

Jak mu ho zamykám, tak mám vždy obrovský orgasmus. Každou neděli ráno mu jej odemknu a nechám ho, aby se mi do ní díval, ale může si ho jen honit. Potom ho pošlu do studené sprchy, aby se mu zmenšil a znova mu ho uzamknu.

Teď na začátku července jsem mu řekla, že bych chtěla zkusit sex ve třech, ale on by byl jen s uzmačeným CB3000 a díval se jak mě 20-ti letý klučina z koupaliště souloží. Měla to být odplata za jeho nevěru. Kupodivu souhlasil. Díval se na mě, jak mě ten klučina souloží, ale zámek jsem mu neodemkla.

Teď si nemáme co vyčítat, ale CB3000 nosí stále a zatím to nebudu nijak měnit.
Náš vztah je nyní velice milý a pěkný, ale čekám miminko s tím 20-letým.

Řekla jsem o tom jen mé mámě, ta řekla, ať to tomu klučinovi ani neříkám a dělám, jako bych měla miminko s přítelem. Věřte, že přítel měl obrovskou radost, že čekáme potomka, kdyby ale věděl, že není jeho. No ani já to na 100 % nevím :-(

7 Katka Katka | 24. srpna 2011 v 17:39 | Reagovat

Já mám s pásem cudnosti parádní zkušenosti a všem ženám to doporučuji. Náš problém byl, že můj přítel stále vyhledával porno stránky a stále se uspokojoval jen sám. Když jsem chtěla sex tak jsem musela vše iniciovat já a to ještě se milostpán uráčil jen občas.
Když jsem přišla s tím nápadem, tak rád souhlasil, asi mu to přišlo jako super nápad, který viděl na těch jeho pornech. Po pár dnech byl pěkně protivný, ale začal se postupně měnit a začal mě doslova nadbíhat, jen aby mohl se mnou mít sex. Po určité době jsem ale začala vidět, že jeho penis nemá takovou kondici co dříve, často se udělal a ani neztopořil. Postupem času jsem přišla na to, že úplně nejlepší je tak 2-4x za týden jen penis uvolnit a nechat ztopořit a poté znovu uzamknout a cca 2x do týdne sex, někdy jen 1x týdně a 1x týdně mu dopřát honění s mojí asistencí :-)
Občas mu dopřávám co hledal na těch jeho stránkách, olizování nohou, čůrání do úst či sex v punčocháčích a řekla bych, že zamilovanějšího přítele nikdo nemá. Mimochodem o domácnost se dokonale stará a nemluvím o jeho lichotkách směrem ke mě.
A moje sny? Někdy mám chuť si ho zotročit úplně a vodit ho jako psíka mezi lidi :-D ale to uz by asi bylo moc.

8 Katka Katka | 24. srpna 2011 v 17:42 | Reagovat

Přesně tak Kamilo, já to mám také tak, když ho zamykám, mám hrozné chutě a někdy i po zamčení přítele se nechám obštastnit vibrátorem a hodně to prožívám. Nehledě na to, že ho to také velice vzruší a musí to vydržet třeba další 2 dny :-)

9 Jana Jana | 26. srpna 2011 v 10:15 | Reagovat

A jak je to s hygienou? Když je zamcenej. Co třeba v těchto vedrech? Nemá ten váš třeba problém? Jak udrzujete hygienu?

10 Tomík Tomík | E-mail | Web | 7. listopadu 2011 v 16:20 | Reagovat

Je to super věcička  ;-) , dobrej výběr je tady:
http://www.rajrozkose.cz/154-bdsm-pasy-cudnosti

11 Kamila Kamila | 9. listopadu 2011 v 23:52 | Reagovat

Můj přítel už si zvykl na pás cudnosti za těch 12 měsíců, trochu jsem změnila hygienu zamčeného pinďulína.
Každý druhý den ho příteli večer sundám a ve sprše počkám až si ho umyje, potom mu ho hladím, až se mu postaví, ale vystříknout ho nenechám.

12 Ehm Ehm | 27. prosince 2011 v 17:43 | Reagovat

ženske ale když zamikáte mužov, zamkýnajte sa samé!! Nech ste fer!! Ked oni, tak aj vy!! ALebo ani jeden. A ak žena má od muža kluč, muž má mať kluč od ženy !!

13 kalispera kalispera | E-mail | 6. února 2012 v 5:51 | Reagovat

Ahojky baby, no, já to mám tak, že mně moje přítelkyně nechce zamykat, páč mně prý moc miluje a raději mi toleruje moje milostné příběhy. No, a já bych byl tak rád zamknutej a měl jen tu jednu. To jsou někdy situace. Nenašla by se tu pro mně nějaká šikovná vládkyně? Můj mail: kalispera.j@email.cz

14 Marek Marek | 7. září 2012 v 14:54 | Reagovat

ahoj hledám holku na seznámení, je mi 22 let a jsem z Frýdku-Místku.A moc rád bych si vyzkoušel jaké to je být sem tam zamčený při našich milostných hrádkách v pasu cudnosti,a rád splňoval
holce její přání a uspokojoval ji.Tak bych byl rád kdyby se někdo našel z blízkého okolí. MarekSmazak@seznam.cz

15 Pavla Pavla | 15. ledna 2013 v 22:11 | Reagovat

Mě můj přítel zamyká do pásu cudnosti vždy, když se nějakou dobu nevidíme (tak 3 - 4 dny, několikrát jsem byla zamčená i celej tejden), když třeba jede na služební cestu atd. To byste nevěřili, jak, když se vrátí, jsem poslušná, pokorná a ochotná udělat vše, co chce, jen aby mě odemkl a dovolil mi uspokojit se jeho ohromným pérem v mé pipince. Máme tak mnohem intenzivnější sex s daleko silnějším prožitkem.

16 Pavla Pavla | 16. ledna 2013 v 21:20 | Reagovat

Dnes se můj drahoušek vrátil a po týdnu mě zase odemkl. Je teď ve vaně a hned, jak se vykoupe, budeme spolu mít sex. On ho má vážně obrovskýho. To se mám, co. Jo, jo tak čau.

17 Martin Martin | E-mail | 21. ledna 2013 v 19:29 | Reagovat

To je fajn! Konečně zamčená kočka :-) Taky bych si rád vyměnil se ženou klíčky. Já její, ona moje..

18 Buglezz Buglezz | E-mail | 27. ledna 2013 v 16:35 | Reagovat

Super, taky je můj sen být zamčený... Manželka je pro, tak jen sehnat ťintili a jdu se nechat zamknout... [7]:

19 Pavla Pavla | 9. února 2013 v 22:31 | Reagovat

Co jsem prožila: Dnes se můj přítel zase po týdnu vrátil z další služební cesty. Celou tu dobu jsem byla, jako obvykle když se déle nevidíme, zamčená v pásu cudnosti a těšila se na úžasný sex. Hned mezi dveřmi jsem mého Ráďu pevně objala, dlouze políbila na jeho plné rty, přičemž velice dychtivě vsunul jazyk do mých úst a toužebně mi s ním uvnitř rejdil, a přitiskla se lačně k jeho nnádhernému, sportem vypracovanému tělu (dělá totiž karate), a roztouženě se vpíjela do jeho sametově oříškových očí, ikdyž v pásu, protože mé tělo nemá možnost kontaktu v těch nejcitlivějších místech, mě to rajcuje ještě na vyšší stupeň vzrušení, místo abych dosáhla alespoň malého uspokojení. Doufala jsem, že mě jako vždy ihned odemkne a budu moci ukojit svou touhu. On ale řekl, abych se nejprve svlékla do naha a zůstala jen v pásu cudnosti a potom připravila něco dobrého k večeři, že si zapálíme svíčky a uděláme si romantický večer. Svetřík, triko, sukně i ponošky šly okamžitě dolů, chvíli se na mě díval než mi vlastnoručně a něžně sundal i poslední dva kousky. Pod kalhotkami jsem měla už jen hladkou a neprostupnou plochu chladné oceli. Pak mi řekl, že se před večeří ještě půjde vykoupat a já mu mohu asistovat (umýt záda, namydlit, osprchovat atd.). Když jsem mu mydlila jeho ohromné, nádherné péro, div jsem po týdnu v pásu neslintala – cítila jsem, jak mi pod pásem má pipinka vlhne roztoužením -, a mazlila jsem si s ním poněkud déle než bylo nutné. Celou tu dobu mě nechal zamčenou aniž by alespoň naznačil, že by chtěl mou nadrženou kundičku osvobodit. Po koupeli se zase oblékl, já však musela zůstat nahá (stále ale pod zámkem), nechápala jsem, co to znamená ale skrytě doufala, že po avizované večeři vše doženeme. Pak jsme společně připravili jídlo i prostředí (svíčky jednak obyčejné, ale i ty aromatické atd.), fakt romantika, a teprve po jídle mě šokoval sdělením: „Víš Pavlo, hned zítra odjíždím na třítýdenní pracovní pobyt v zahraničí a rozhodl jsem se, že tě nyní neodemknu, to možná až se vrátím, abych vyzkoušel tvou poslušnost a ochotu udělat a vydržet pro mě vše.“ Dost mě to sdělení vylekalo, ale musím říci, že jsem silně submisivní, a takové dominantní jednání mi způsobuje velké uspokojení, což Ráďa moc dobře ví. Pak miřekl, že musí ještě poslat pár pracovních emailů, a že já si mohu vlést pod stůl a celou dobu, co bude psát mu ho mohu kouřit. Vděčně jsem mu rozepla kalhoty aze slipů něžně a opatrně vyndala jeho ohromnej penis a po chvilce líbání této nádherné mužské věci jsem ho jemně vzala do úst, přejížděla mu jazykem po špičce, rty jsem mu ho intenzivně masírovala až v něm začalo škubat. Chytil mě za hlavu a oddálil mi ji od své chlouby a po chvíli mi zase dovolil pokračovat. To se stále opakovalo až nakonec vystříkl, a já to s radostí vše spolykala. Tehdy jsem byla už týden zamčená a cítila jsem, jak tam dole úplně teču. Začala jsem si jezdit rukou mezi nohama, ale přes pás cudnosti nebylo samozřejmě nic cítit, což bylo dost mučivé. Než jsme šli spát, ještě mi miláček oznámil, že tři týdny v pásu je dlouhá doba a že se mi postaral o hygyenu. Domluvil se totiž se svou sestrou Anetou, které svěřil druhý klíček od mého pásu, že mě každé čtyři dny přijde odemknout a já si ji za jejího dohledu mohu ve vaněvysprchovat. Ale jen krátce, abych nemohla proudem vody ze sprchy masturbovat. A po umytí si ji také mohu  každé 4 dny samozřejmě zase jen za jejího dohledu dohladka vyholit, aby mi rašící chloupky nedřely o pás zevnitř. Avšak skutečně jen vyholit, žádné dráždění klitorisu nebo tak něco. Pak mě Aneta zase zamkne a bude to. Zeptala jsem se: „ke konci těch tří dýdnů bych měla dostat měsíčky, co s tím?“ Ráďa mi poradil, abych, až to dostanu, poprosila Anetu, aby mě chodila odemykat kvůli hygyeně každý den. pomyslela jsem si, „no to jsem celá odvázaná.“ Mě totiž velice vzrušuje, když nade mnou má moc (to znamená klíčky od pásu) muž, ale když je teď bude mít i žena, je mi to krajně nepříjemné až odporné. Nahlas jsem ale neřekla nic, protože chci ukázat Ráďovi, jak moc ho miluju a co pro něho dokážu vydržet. Tak už jsem takto zamčená 14 dní (s tím týdnem miláčkovi služební cesty to jsou už 3 týdny), sedím u PC a toto píšu. Rukou si hladím vnitřní stranu stehen a přejíždím po pásu a hrozitánsky toužím cítit jeho chlapáka v sobě. Šestimilimetrovým otvorem na čůrání samozřejmě nic tak úžasného neprojde, ikdybych si tam chtěla strčit uměláka. Včera za mnou neplánovaně (nebyl totiž den mé hygyeny) přišla Aneta a přivedla s sebou svého manžela, štíhlého, vysokého blonďáka se šibalskými ohníčky v jeho modrých očích, že prý jdou na návštěvu. On o mém pásu cudnosti evidentně vůbec nic nevěděl, přinesli chlebíčky a nějaké zákusky a že si uděláme příjemný večer. Sedli jsme si k televizi a dívali se na tuctový program. Po chvíli mě Aneta (ta potvora) nenápadně vylákala do kuchyně pod záminkou, že by uvařila kafe, ale že neví kde máme hrníčky – Luboš, její manžel zůstal v pokoji u televize – a v kuchyni mi Aneta se škodolibým úsměvem sdělila: „teď si pustíme nějaké porno (máme totiž s Ráďou televizi s internetem) a ty se budeš dívat s námi a my s Lubošem pak půjdeme do vaší ložnice šukat a ty budeš též u toho. A opovaž se protestovat, jinak vše řeknu Radkovi a pak nevím nevím, kdy tě za takovou neposlušnost odemkne. Se skřípěním zubů jsem přežila pornoprodukci, ikdyž se mnou cloumala obrovská touha, ale když došlo na šukačku – Lubošovi ta potvora řekla, že jsem se sama ptala, jestli bych se na ně při tom mohla dívat, což se zrovna hodí, neboť jeho strašlivě rajcuje, když se na něj při tom dívá další žena – přemístili jsme se do naší ložnice, já jsem si sedla do křesílka, na které si odkládám věci, když jdu spát. Vedle křesílka je prostorné letiště, na něž si ihned na záda lehl Luboš, Aneta si rychlostí blesku přetáhla přes hlavu nechutně krátké šatičky a pak schodila i to ostatní, poklekla vedle postele, rozepla Lubošovi kalhoty, které mu vmžiku stáhla, následovala košile, pak ponošky a nakonec slipy. Chvíli se Lubošovi třela kozama o vypracovaný hrudník (on také dost sportuje, ikdyž pořádně nevím v čem), hladila a laskala mu svými prsty jeho ploché bříško, líbala ho v okolí penisu _- přičemž nepřestávala hypnotizovaně zírat na jeho zvětšující se mužskou chloubu. Potom si sedla na koníčka a začala si prsty zálibně hrát s jeho teď už dost zvětšeným penisem. Když naběhl do maximálních rozměrů, nasedla na něj a prudce nadsedávala, až jí legračně poskakovaly kozy. To už jsem byla k neudržení, jednou rukou jsem si přes tričko (nechtěla jsem se před Lubošem svlékat) hladila prsa, druhou jsem přejížděla bezvýsledně mezi nohama přes krátkou sukénku do půli stehen a strašlivě toužila být bez pásu na Anetině místě. Když odcházeli, Luboš mi se širokým úsměvem ve svém zakulaceném obličeji poděkoval, že jsem ho moc potěšila svou přítomností při jejich sexu, Aneta mi jen jízlivě sdělila: „tak zítra přijdu na hygyenu.“ S obtížemi jsem také vykouzlila ve tváři snad alespoň trochu přesvědčivý úsměv a jen jsem se zmohla na to, říct: „tak se mějte hezky.“ Už byli oba venku na chodbě, když se Luboš nechápavě zeptal: „prosímtebe – na jakou higienu?“ A ještě než se za nimi zavřely dveře výtahu, stihla jsem zaslechnout Anetinu odpověď: „miláčku, to neřeš, to je jen mezi námi děvčaty.“ „Uf, Uf, tak to bychom měli,“ pomyslela jsem si ještě a šla zaspat tu obrovskou chuť na chlapa, která ve mě po tom všem ještě doznívala. Lidi, pás cudnosti je tak úžasná věc, ale právě kvůli tomu se obrovsky těším, ba dokonce nemohu se už dočkat, nebo ještě přesněji jsem úplně strašlivě nadržená, a kudy chodím představuji si, jak se za týden můj milovanej Ráďa vrátí a já si ho budu moci užít se vším všudy a nabodnout se na ten jeho fantastickej kůl.

20 Radula Radula | E-mail | 13. února 2013 v 22:23 | Reagovat

Dost mě takové věci rajcují.Nejraději bych to sám vyzkoušel,ale když si představím,jaký jsem nadrženec a kolikrát denně potřebuji šukat nebo si aspoň vyhonit,tak bych se zamčený nejspíš zbláznil! O_O  :-D

21 pavel pavel | E-mail | 5. března 2013 v 8:36 | Reagovat

rad bych poznal muze co by me zamykal a s zenou si uzival....

22 Veronika Veronika | 5. dubna 2013 v 10:10 | Reagovat

Manželovi jsem koupila CB6000 k vánocům. Nejprve to bral jako hru a myslel si, že to bude jen jako. Ale to si jen myslel.
Taky ho odemykám každé ráno kvůli hygieně. Máme ale problém ho dostat zpět do klece, když má erekci. Studená sprcha ne vždy funguje, když je nadržený.

23 Monika Monika | E-mail | 15. května 2013 v 16:08 | Reagovat

Je potřeba se jej naučit nasazovat. Mému miláčkovi jsem jej koupila před dvěma lety. Provalilo se jeho honění u PC.
Tak jsem mu koupila CB6000 a je také klídek a pohoda. Pouštím jej jen když chci já. Podle toho jak se mi chce, tak jej i zamykám.
Chvilku mu to trvalo než se jej naučil zamykat. Na začátku mu to trvalo 15 minut než jej tam "narval". Tak jsem si každý den udělala večer čas a on se musel učit jej nesadit. Jakmile mu to trvalo déle jak 5 minut, tak jsem mu prodloužila o dva dny termín sundání. Než to zvládl, tak z původního týdne byly 4 měsíce. Po měsíci si zvykl. Teď jej má nasazený za minutu. ;-) Sice ještě někdy prská, ale jinak si jej po mém sundání(koupel, mytí, sex) nasazuje již sám a automaticky.
Zajímavé je, že to působí jako Pavlovův reflex. Jakmile mu jej sundám, tak mu okamžitě vyroste. Je pravdou, že po něm chci uspokojení několikrát týdně.
Od té doby také neznám slova jako nemůžu, nechce se mi, nemám čas. Několikrát to zkusil, ale pak jsem jej nechala několik dnů bez vystříkání a sama jsem si udělala dobře robíkem tak aby mne viděl. No a potom už byl klid. Přišla omluva a už si to nikdy nedovolil.
Používejte pás cudnosti a užívejte si klidu.

24 lenka lenka | 11. června 2013 v 9:04 | Reagovat
25 Petr Petr | E-mail | 24. července 2013 v 21:56 | Reagovat

[24]:
Třeba já bych do toho šel ;-)
[24]:

26 Zbysek Zbysek | 2. srpna 2013 v 13:40 | Reagovat

s pásy cudosti mám také své zkušenosti. CB 6000 patří mezi ně, ale pokud chcete svého muže mít opravdu pod pořádnou kontrolou, doporučuji nerezový pás: Neosteel, My-steel a nebo Latowski, z těch se dá opravdu jen těžko dostat. Obdobně jako Pavla, která má nejspíše my-steel.

27 Slavomýr Zeler Slavomýr Zeler | E-mail | 13. září 2013 v 13:14 | Reagovat

Jsem nadržený z Bašálky, kde nikdo nepíchá jen mrdám všechny dokola...

28 Pas cudnosti Pas cudnosti | Web | 7. října 2013 v 15:38 | Reagovat

Ahoj, když tady čtu příspěvěk slečny Moniky, jak nasazování CB6000 trvalo 15 minut, tak mi nezbývá než doporučit http://pas-cudnosti.cz/pas-cudnosti-cb-6000-pruhledny/ .Je tam kromě minirecenze i video návod, jak tento pás nasadit. Kromě toho je tam i nějaké to FAQ. Přeji mnoho úspěchů :)

29 Monika Monika | E-mail | 13. října 2013 v 9:22 | Reagovat

To video je zbytečný. Zase takového "blbce" doma nemám, aby jej nedokázal poskládat. Nasadit jej na penis je ale věc jiná. Dá to trochu práce, pokud nevíš jak jej tam zastrčit.
Jelikož jsem si nebyla jistá, zda si jej někdy nesundá, tak jsme doplnili výbavu o kroužek v žaludu. Teď je pás zabezpečený dvěma zámečky bez možnosti si jej jakkoliv vyndat.

30 Kamil Kamil | 25. října 2013 v 15:16 | Reagovat

Zajímal by mě ten kroužek v žaludu,já mám Spiderwire2 a bohužel si jej dokážu vyndat,ale nezneužívám toho,ale měl bych lepší pocit,kdybych věděl, že jej nevyndám.

31 Kamil Kamil | 25. října 2013 v 15:18 | Reagovat

Jak to funguje s tím kroužkem v žaludu?Moc by mě to zajímalo,prosím víc informací.Děkuji.

32 Monika Monika | E-mail | 31. října 2013 v 21:01 | Reagovat

Je to obyčejný piercing a jmenuje se Prince Albert Piercing. Jen je to kroužek, ale dělá výbornou práci.

33 Karel Karel | 10. ledna 2014 v 14:12 | Reagovat

Nečetl jsem všechny komentáře, ale není to 1. diskuze kde jsem si všiml spousty lidí kteří to odsuzují. Kdyby to odsuzovali lidé, kteří s ním mají zkušenosti tak bych to chápal, ale proč někdo koho to vůbec nezajímá tady leze a komentuje to ? Lidé, kteří o tom mluví a nebo chtějí názor tak o tom mluví protože o tom uvažují a chtějí slyšet názory lidí co se s tím již setkali. ;-).

34 pavel pavel | E-mail | 21. ledna 2014 v 20:51 | Reagovat

Já ho nosil nejdéle 2týdny,nemá to chybu,po pár dnech by člověk ženě snesl modré z nebe.

35 Petra Petra | 17. června 2014 v 6:39 | Reagovat

Příteli jsem pořídila obyčejný pás cudnosti CB 6000s : http://www.bdsm-sexshop.cz/cz-detail-961813-muzsky-pas-cudnosti-cb-6000s.html , kvůli časté onanii. Po nasazení pásu je , jako znovu zamilovaný. Pořád mě hladí , líbá , masíruje , rozmazluje a i toho sexu mám teď víc i když jen orálního. "Klasický sex" máme 1-2 týdně podle toho ,jak mám náladu. Přítele , vždy napřed svážu je to důležité , jinak bych ho do pásu zpět nedostala a to nemůžu dovolit. Podle monožství semene před nošením pásu cudnosti a teď usuzuji , že přítel onanoval několikrát denně , což vedlo k málému zájmu o mou osobu. Moje doporučení zní: nasaďte mu pás.

36 Aneta Aneta | E-mail | 21. července 2014 v 2:04 | Reagovat

Manžel byl moc rozrušený pořád ho svedil ptáček a jenom z neho teklo . Povídam si dost ! Nasadila sem mu pás a ted se jenom smeju . Chodí do kostela, když chci tak i v ženských šateh a musí na parkovišti prosit o cukrík jinak bude doma ! šulinka mu otvíram raz za mnesíc aby si ho opláchnul je velmi poslušný. Trestám ho bičíkem a když chci tak mu za trest když se ho dotkne nejak draždive dám mu do análu vybrátor a musí s nim hodinu stát ! definitívni názor skvelá vec je poslušný udeláco koliv a nekdy ho donutím i k tomu aby pred mími kamarádkami sedel nahý bez pásu a když se mu postaví tak mu ho obaríme :D  :-D  ;-)  :-P  8-) Doporučuji

37 Stefan Stefan | 21. prosince 2014 v 23:51 | Reagovat

Ahoj, před dvěma roky jsem se na diskotéce seznámil s jednou holkou, je o rok mladší, rok vztahu byl v pohodě, jenže druhý rok už ne. Přítelkyně mi tento rok v únoru říkala, že nevěra je na každém rohu, že mi v březnu k narozeninám koupí dárek, myslel jsem, že to bude nějaká čokoláda, ale šeredně jsem se zmýlil, koupila mi mužský pás cudnosti ( kovový CB6000 ) a od té doby od mých narozenin ho pořád musím nosit, jasně, že bych si ho sundal, jenže to nejde, má sebou klíč. Sundává mi to, jen, když spolu máme sex a v sexu je vždy nahoře. Asi jsem jí neměl říkat to moje tajemství, že mě přitahují dominy. Když vždy skončí se mnou se sexem, tak mi to zase na nasadí a uzamkne i když spolu spíme a nemáme sex. Už to trvá skoro 9 měsíců, musím to nosit všude, ve sprše na záchodě, v práci, už je to docela otravný, když jsem jí o tom řekl, že bych to nenosil, říkala, že ať mě to ani nenapadá, že tak má alespoň jistotu, že já jsem jí věrný. Nemůžu chodit ani na porno, štve mě to v tom se mi ani nepostaví. :-(

38 Stefan Stefan | 23. prosince 2014 v 20:35 | Reagovat

A navíc je na mě od soboty pořádně naštvaná, koukal jsem v sobotu na porno, našla to v historii a taky jsem se pokoušel rozřezat nožem ten můj dřevěný pás cudnosti. Když to zjistila má přítelkyně, vyměnila mi ho za kovový CB6000, takže z něj se nedostanu už vůbec. :-(
A navíc mě od soboty pořádně kontroluje, každý den mi pás cudnosti před sprchováním sundá a stojí u mě abych neměl orgasmus. Po sprchování mi jej znovu uzamkne.
Vím sice, že to myslí dobře, ale 9 měsíců je příliš dlouhá doba, vždyť já ten pás na sobě nemám, jen když má má přítelkyně se mnou sex a to je vždy nahoře a já vždy spoután k posteli. Když skončí se mnou se sexem, tak mi ho vždy nasadí, prý abych neměl po tají orgasmus v noci, nechodil na porno a nebyl jí nevěrný, vím sice, že to myslí dobře, ale nepřehání to už trochu? :-(

39 Marek Marek | 19. ledna 2015 v 0:28 | Reagovat

Ahoj Štefane si pěkný osel... Každého chlapa by napadlo koupit si plátek na železo nebo pilku na železo ruční a stačí jak přeřežeš zámeček a si venku ten zámeček je tak jemný a západka zámečku je tak jemná že bys to měl mít do pěti mínit udělané a hurá svoboda :-D Já vím jaké t je nosím ho občas mám CB 6000 Plastový a takovou holku jako máš ty bych bral hned levou zadní jsem otrok :-P

40 Pavel Pavel | E-mail | 19. ledna 2015 v 22:14 | Reagovat

Má někdo zkušenost s nošením pánského pasu MY STEEL? Dělají se mi při nošení pasu odřeniny v rozkroku.

41 Karolínka33 Karolínka33 | E-mail | 29. ledna 2015 v 10:20 | Reagovat

Můj přítel je na tom podobně ,jako Stefan a nestěžuje si.
Miluji orální sex a mám ráda věci pod kontrolou. Pořádně nadržený chlap je lepší , než zamilovaný. Dopřávám mu sex asi 1 za 14dní a máme , ten nejlepší vztah. Jak na to jsem našla na: http://pas-cudnosti.tumblr.com/

42 Stefan Stefan | 31. ledna 2015 v 15:22 | Reagovat

Karolinka33: No řekl bych, že jsem na tom mnohem hůře, než tvůj přítel. Když přítelkyně zjistila, že se s ní chci rozejít a že švindluji s tím pásem cudnosti CB6000, tak mi koupila My Steel, bohužel mi ho po tají nasadila v noci, byl jsem fakt unavený z práce. Když jsem se ráno probudil, byl jsem v šoku. :-( Mám jej na těsno a omezený prostor. :-(
A aby toho ještě nebylo málo, tak mi ho odemyká jen jednou za 14 dní, abych si ho umyl, dřív to bylo každý den, prý to mám za trest a za moje blbé kecy. :-(
A My Steel je pás, který nerozřežu, takže má nade mnou veškerou moc. :-(

43 jan jan | 2. února 2015 v 9:33 | Reagovat

Staci pouzit znecitlivujici gel a manzelka si uziva sexu kdy se ji zachce ja orgasmus nemam ona kolik chce no a potom me zase zamkne a touzim dal

44 Stefan Stefan | 6. února 2015 v 17:58 | Reagovat

Dokonce to došlo tak daleko, že když mi sundá mužský pás cudnosti My Steel, tak mě ve sprše spoutá ruce za zády pouty a umývá mi ho a když se mi postaví, tak za trest spím celou noc v uzamčené kleci, opravdu nevím co mám dělat, jak říkám, je na mě pořádně naštvaná, že jsem si bez jejího svolení sundával mužský pás cudnosti CB6000, teď mám nový pás a je to o to horší, že se bez klíče bez něj nedostanu. Klíč nosí kolem krku přítelkyně a docela se i v tom vyžívá v noci ho přede mnou schovává, prý aby mě nenapadlo se odemknout. :-(

45 Slavomýr Celer Slavomýr Celer | 16. února 2015 v 12:51 | Reagovat

Bačály tam jsem za blba

46 Fero Fero | 16. března 2015 v 12:10 | Reagovat

16.3.2015 jako mi manželka zamkla vtaka

47 Ada Ada | 22. září 2015 v 7:36 | Reagovat

Stefane, ber to jako hru, ve ktere vyhra neni mit ho venku, ale potesit svou drahou. V kazde hre je adrenalin a riziko, pri fotbale jsi unaveny, zpoceny a okopany a pri tomhle jsi zase frustrovany - ale to je na tom prave to zabavne, ta nerovnost ;-)

48 Cudnost Cudnost | E-mail | 1. ledna 2016 v 22:48 | Reagovat

[44]:Stefane, buď máš nádherně bujnou fantazii, nebo máš obrovské štěstí!
Víš kolik jiných by za toto dali všechny prachy, co mají!?!
Nechtěl bys mne své přítulkyni půjčit? :-D

49 Michal D 30 Michal D 30 | E-mail | 5. února 2016 v 10:53 | Reagovat

Ahoj,měl jsem známost kdy jsem musel být zamčený v jednom kuse. Teď hledám známost  s podobnými zájmy. I poradím , kdyby někoho něco zajímalo :-)

50 Fero Fero | 15. února 2016 v 11:38 | Reagovat

Manželka mi dala pas cudnosti

51 Fero Fero | 15. února 2016 v 12:13 | Reagovat

Maželka mi dala pas cudnosti

52 Fero Fero | 15. února 2016 v 12:17 | Reagovat

15.2.2016 Moja manželka mi dala pas cudnosti

Par krat ma nachytala ako si to robym pod perinov ak stym neprestanem tak mi da pas cudnosti.Ja som si myslel že si roby iba srandu a dozvedela sa že som jej bol neverny. Kupila mi pas cudnosti ja som otom nevedel nič mi nepoveda.Čakala na vhodnu priležitosť kedy mi ho da. Raz som bol hodne unaveny rychlo som zaspal dosť tuho ona toho využila. Vnoci aby ma nezobudila rozstrihla mi slipi na bokoch a dala preč potom mi opatrne rostiahla nohy a nasadila mi pas cudnosti a zamkla. Rano keď som sa prebudil citil som že ma niečo tlači pozrel som sa dole a neverel som vlastnim očam. Keď som videl že som dole zamknuty vtedy mi to už nebolo všetko jedno. Prosil som ju nech ma odomke ona sa zasmiala povedala to maš za trest a budeš zamknuty dva mesiace. A odteraz budeš spavať uplne nahy samozrejme zo zamknutym vtakom a nebude žiaden sex.Nemohol som nič robyt dosť dlho som si nato zvykal dala mi ho natesno aby som si ho nemohol dať sam dole. Keď sa mi začal zvečšovať bolo to dosť neprijemne tahalo ma to zavajcia a dosť to bolelo časom som si nato zvykol.Keď sa mi chcelo čurať na zachode som si musel sadnuť na dosku ako si sadaju ženy a rozkročiť nohy lebo inač to ani nešlo. Jak som sa išiel kupať vždy išla somnov nemohol som sa ho ani dotknuť ona mi ho umyla pomasirovala natrela detskim olejom a zase mi ho zamkla do pasu cudnosti. Z milej ženy sa razom stala uplna domina bola nekompromisne tvrda. Keď sa išla kupať musel som isť aj ja vyzliekla ma donaha odomkla mi vtaka vzala do ruky a začala mi ho umyvať po skončeni umyvania si ho dala do ust a začala ma vzrušovať jazykom po špičke vtaka a po uzdičke. Aby som sa nemohol pohnuťvzala mi vajcia do ruky a poriadne ich držala začala ich tahať a mačkať aš kym som nazačal kričať od bolesti ustami mi visala mojho vtaka. Visalala ma uplne do poslednej kvapky nakoniec mi mojho vtaka namastila detskym olejom a zase mi ho zamkla do pasu cudnosti. Dovolela mi nech ju vo vani dole pekne oholim na hladko rozkročela nohy ja som zobral penu na holenie a natrel som jej pekne celu jej broskynku penov a potom som ju oholel na hladko mala ju hladku ako detska prdelka. Vyboskal som jej ju a ešte aj pekne vilizal vonavu broskynku visal som znej štavičku lebo to ma velmi rada keď ju tak vrušujem. Namastel som jej detskym olejom jej pekne kozi ktore ma trojky bradavky jej staly ako sviečky. Spava uplne naha a stale provokuje aj cez den je bez spodneho pradla chodi uplne naostro. Ja musim doma byť tiež bez spodneho pradla musim chodiť naosto zo zamknutym vtakom už som si nato zvykol už ma ten pas cudnosti netlači. Boli zme doma tyžden uplne sami keď zme sami budeš cely tyžden nosiť ženske spodne pradlo aby si vedel ake je to byť ženov. Keď som začal protestovať že nie hovori ideme do kupelky tam ma vyzliekla uplne donaha vojdi do vane a otoč sa ku stene ruky daj zachrbat jak som dal ruky zachrbat hneď   mi nasadila puta a zacvakla natesno že som nemohol nič robyť. Otoč sa dopredu a rozkroč sa potom mi odomkla mojho vtaka zobrala sprchu a pustila mi nanho studenu vodu myslel som že vyskočim skože taka bola studena. To maš trest za blbe pripomienky Ob som bol schladeny pustila mi studenu sprchu aj na zadok. Ostan rozkročeny zobrala gel na holenie dole ma nim natrela uplne celeho proste všetko zobrala moj holiaci strojček všetko mi oholela aj nohy uplne nahladko a vtaka mi opäť zamkla. Pozbierala mi oblečenie a odyšla do izby skovala mi všetko pradlo a zamkla.Doniesla mi svoje damske spodne pradlo toto budeš teraz nosiť cely tyžden dala mi čierne čipkovane tango nohavičky aj podprsenku a  čipkovane body na ramienkach ktore sa zapinali v rozkroku na cvoky. Každy den mi nachystala nove spodne pradlo nohavičky a ine veci doknca aj silonky ktore som musel nosiť. Na noc mi dala čiernu čipkovanu nočnu košelu na ramienkach v ktorej som musel spavať.Po tyždni nosenia ženskeho spodneho pradla som zistil že je pohodlne a dobre sa to nosi jeto pohodlnejšie než panske spodne pradlo nikde ma to nerezalo ani netlačelo. Aj ta nočna košela bola pohodlna dobre sa mi v nej spalo a dokonca sa mi aj velmi pači. Dokonca kupela kožene púta zo zamkami na ruky aj nohy a uviazovacie lano absolutne mi nič nepovedala. Vnoci keď som spal nasadila mi tie kožene púta zo zamkami na ruky aj nohy. Rostiahla mi ruky a uviazala o postel a tak isto aj nohy z lanom ktore si kupela uplne doknale má znehybnela uviazala ma aj za vajcia aby som sa nemohol hybať a natiahla mi ich. Rano keď som sa zobudil nemohol som sa vôbec pohnuť a ona odyšla skoro rano do prace a nehala ma uviazaneho o postel nehala mi odkaz na papieri ktory visel nad postelov uži si to pekne milačik. Keď som sa pokušal dostať s tych put vôbec to nešlo dala mi ich natesno aby som sa znich nemohol nijako oslobodiť. Musel som ležať a čakať kym pride z prace doma som bol uplne sam.Rostiahnuty hore aj dole zo zamknutym vtakom a natiahnutymi vajcami. Poobede keď prišla z prace domov sa ma spytala ako sa mi leži a odyšla.Prišla asi tak za hodinku uplne naha odomkla mi vtaka trochu miho pomasirovala a nasadla si naňho jazdila na mne pokial som sa donej nevistriekal.Prosil som ju nech ma neha odomknuteho rozhodla som sa že budeš nadalej zamknuty šesť mesiacov nebudeme troškariť.Mala stoho radosť keď ma mala uplne pod kontrolov už som zamknuty dvanasť mesiacov.Neviem kedy má odomkne začala robyť drahoty a nadalej nosim jej spodne pradlo nohavičky všetkeho druhu teraz ich už mame spoločne. Dala mi nosiť aj body jedny hnede čipkovane a druhe tmavo modre čipkovane má stoho radosť že sa nehambym to nosiť.Uplne má zmenila rano keď ideme spolu do prace tak mi nachista čosi mám obliesť má uplni prehľad ake jej spodne pradlo nosim.Ešte aj teraz stale nosim jej čiernu čipkovanu nočnu košielku na ramienkach je velmi pohodlna a sexi dobre sa vnej spi jej sa to velmi pači.Odomkne ma len vtedy keď ona chce sex. Bol som zamknuty try mesiace vkuse bez možnosti odomknutia. A ešte som stale zamknuty.

53 llllllllllllll444 llllllllllllll444 | E-mail | 18. dubna 2016 v 20:21 | Reagovat

rad bych našel nekoho kdo by mne zamkl do pásu cudnosti :-)

54 Zvedavy Zvedavy | E-mail | 8. července 2016 v 0:56 | Reagovat

Tiež som začal rozmýšľať nad tym pasom cudnosti.Spytam sa priatelky aky ma na to nazor ci by sla do toho mala ma vo svojej plnej moci mohla si so mnou robit skoro co chce.Len neviem aky objednať ak by sme sli do toho nejake dobré rady mate?Dakujem za akýkoľvek typ.:-)

55 Fero Fero | 13. července 2016 v 12:45 | Reagovat

[54]: Doporučil by som ti cb 6000s alebo cb 6000 plastovy z polikarbonatu je lahky dobre sa nosi pod oblečenim nieje vobec vidietˇje pohodlny ja ho nosim aj pod riflami ktore su dostˇtesne a všetkoje v pohode. Ale zaleži akeho ho maš velkeho ja ho mam 3cm hruby a 10cm dlhy pas použivam cb 6000s ktori je dlhy 6cm kedˇ je vklude vpohode ho nasadim kružok mám kovovy 40mm a najdlhši zamikaci kolik.Som v nom zamknuty už rok už ho ani necitim hygjena sa da robytˇnormalne. Možeš sa vnom aj kupatˇ žjaden problem vkuse bez odomknutia vydržiš aj pol roka ak maš pevnu volu.Manželka mi kupela damske nohavičky aj klasicke bavlnene ale aj ine čipkovane zo začiatku som sa hambel to nositˇale terazto nosim normalne lebo su velmi pohodlne dobre sa to nosi . Vnoci spavam uplne nahy je to pohodlne ak su chladnejšie dni manželka mi dala čipkovanu čiernu nočnu košielku na ramienkach ktoru nosim a je tiež pohodlna dobre sa vnej spi. Kedˇsom zamknuty v tom cebečku tak to drži jako prikovane ja si to nemam šancu datˇdole bez kluča ani penis nevitiahnem z klietky von.klietku mam stale plnu a vajca tiež nepretiahnem medzi klietkov akružkom aj kedˇje všetko v klude. Pozdravujem ta nech sa ti dari s priatelkov a potom napiš odkaz.

56 Zvedavy Zvedavy | E-mail | 9. září 2016 v 0:13 | Reagovat

[55]: ako je to s nocnyma erekciama docital som sa ze to je docela drsne.Ako to riesit?Priatelka najpr nad tym krutila hlavou ale ked sa docitala na internete co to dokáže s muzom tak zacala nad tym aj vážne rozmýšľať.Bojim sa ze ked to kupime tak aby nezacala robit drahoty :-)

57 Fero Fero | 14. září 2016 v 11:16 | Reagovat

[56]: Ahoj neboj sa toho že bude robiť drahoty uvdiš ako tá to zmení richlo si na to zvikneš a uvidiš aký budeš pozorný voči nej budeš mať lepšie sexualne zážitky pás cudnosti tá dostane na kolená. Ja nosím pc 6000s skovovim krúžkom aklietka je polikarbonova a zamokje vstavaný tak že k zámku sa vôbec nedostanem je to domáca úprava ale perfektná . Pokiaľ má manželka neodomkne nieje možné sa s toho dostať je ako prikovany. Pošli tel.čislo ja ti pošlem mmsku môjho zamknuteho vtáka .

58 Zvedavy3 Zvedavy3 | E-mail | 18. září 2016 v 9:11 | Reagovat

Začali sme rozmýšľať teda polovička hlavne nad kovovým hlavne kvôli ľahkej hygiene.Aky by ste doporučili?

59 Fero Fero | 20. září 2016 v 19:02 | Reagovat

58 Zvedavy3 Nech ti priateľka kúpi pc restrainer XXL ktorý je kovový zo vstavaným zamkom.

60 Zvedavy3 Zvedavy3 | E-mail | 16. října 2016 v 2:45 | Reagovat

Vyzera to dobre len to dole co vyzera ako vanicka ci co sa mi moc nepozdava hlavne koli moceniu aby to neprskalo vsade na vôkol. Anevieme aky priemer kruzku objednat.

61 Fero Fero | 4. listopadu 2016 v 13:09 | Reagovat

Zvedavy zdravim ta kedˇ sa ti nepači restrajner xxl tak si kup spidervai2 alebo minicage ktori je sexi a ma vstavany zamok. Ja si ho určite objednam je to novi typ a nam z manželkov sa velmi pači vravelami že ma snim bude mučitˇked´ nebudem posluchatˇže ma neha zamknuteho natrvalo bez možnosti odomknutia už sa nato tešim a zaroven mam ztoho aj strach čomi ešte vymisli.

62 Nela Nela | E-mail | 24. listopadu 2016 v 23:23 | Reagovat

Nabízím za menší poplatek v jihomoravském kraji střežení klíče. Na délce hlídání ,možnosti a četnosti uvolnění,stupně abstinence i specifických požadavků je možnost se dohodnout
Lada

63 marekbrno marekbrno | E-mail | 16. ledna 2017 v 7:54 | Reagovat

[62]: pekny den, mohli bysme se dohodnout na zamykani? marek

64 marekbrno marekbrno | E-mail | 16. ledna 2017 v 7:57 | Reagovat

je tu zena z JM, ktera by me zamykala?

65 Evka Evka | E-mail | 26. dubna 2017 v 15:44 | Reagovat

Co se týče hygieny v pásu cudnosti, doporučuji všem dámám nechat mužíkovi udělat těsnou obřízku.  Můj měl předkožku v záhybech často začervenalou a pořád odemykat a sprchovat nikoho nebaví.  Doktorka na urologii souhlasila, že na ty opakované záněty bude obřízka dobrá. Muselo se ale zvlášť domluvit, aby při obřízce vzala té kůže víc, aby v klidu neměl spoustu volné kůže. Vyšlo to dobře. Po obřízce na penisu v klidu nemá žádné vlhké záhyby. Smegma se mu přestalo úplně tvořit a hygiena je automatická. Takže když v létě dámy odjíždíte na několik dnů pryč, tak nemusíte klíčky nikomu dávat. Je to až neuvěřitelné, ale až se vrátíte, bude skutečně čistý a voňavý.  Při erekci se mu kůže pěkně napne, a je to krásný hladký macek. Co je zajímavé, po obřízce je spokojenější i on :-) I výdrž je o trošku lepší. Sám mi několikrát říkal, že kdyby věděl, jako to je, šel by na ni už dřív.  
Takže i pánům, bych to kvůli pohodlí i hygieně určitě doporučila.

66 Adik Adik | 22. července 2017 v 6:34 | Reagovat

PC je super! Dámy, odhoďte předsudky a zamykejte, můžete na tom jenom vydělat a prakticky nic neriskujete. Jen je potřeba nenechat se ukecat a zůstat důsledné - NE znamená NE, i kdyby se mužíček na hlavu stavěl!

67 AgoxyKnosymn AgoxyKnosymn | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 16:51 | Reagovat

First things first, you should set a set target date when you'll completely quit, such as several weeks from now.  However, it is important to obtain the doctor's opinion first before taking these oral medications since these would have pessimistic effects for the body.

68 Slávek Slávek | E-mail | 26. září 2017 v 9:19 | Reagovat

Nosím pás cudnosti už jedenáct měsíců. Penis se mi za tu dobu trochu zmenšil a ustaly i zbytečné erekce. Můj Pán říkal že na další rok dostanu menší klícku aby se mi penis dál zmenšoval. Opravdu po nošení pásu cudnosti na sobě pozoruji změny asi trvalého rázu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama